Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

KüçükBahçem Tam Gaz...
Çok değil daha 7 gün önce ilk pembemizin tadına bakmıştık bir iftar vakti. O zaman da demiştim "4-5 güne kadar kalanları da olgunlaşır" diye. Nitekim öyle de oldu. KüçükBahçem'in dün akşamki (13 Ağustos 2012 P.tesi) hasılatını aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.


En çok pembe domates, bir kaç tane oturak domates, patlıcan, salatalık (hıyar), jalepeno ve kıl biberler... İftar yemeğindeki salataya katmak için bir tutam fesleğen, reyhan ve maydanozu da unutmayalım.
Pembe domatesler o kadar da güzel kokuyor ve lezzetli ki...
Zaten hemen bir sinek üzerine konmuş bile.
 
(Sineği  bu yazıyı okumadan önce fark etmiş olana 5 kg pembe domates benden)
Sadece pembe domatesler 4 kg'dan fazla tuttu.
Tek bir dalda 4 domates, 1024 gram. 

Şimdilik KüçükBahçem'den ve benden bu kadar. Esen kalın.
ÖY - 14 Ağustos 2012 / Eskişehir0 yorum:

Yorum Gönder


Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | ReviewSilo - Reviews for e-Shopping