Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

KüçükBahçem'e dolu yağdı

Çiftçinin işi zor, Allah'a kalmış çoğu zaman. Her ne kadar eşeği sağlam kazığa bağlasa da zaman zaman gücünün yetmediği olaylarla da karşılaşması mümkündür. Ağaçların çiçeklendiği, tohumların filizlendiği bu dönemde karşılaşılacak en kötü şeylerden birisi de dolu yağmasıdır herhalde.

Geçenlerde aniden KüçükBahçem'in de başına geldi böyle bir şey. Mercimek büyüklüğünde dolu yağdı KüçükBahçem'e. 

Benim için çok önemli değil ama Antalya'da bazı seralar ciddi zarar görmüş. Dolu taneleri seraların camını kırıp geçmiş, içerdeki mahsüle zarar vermiş. Allah zarara uğramış yetiştiricilerimizin yardımcısı olsun. En kısa sürede yaralarını sarmalarını dilerim.
Dolu dolu ama dolusuz günler dilerim.


0 yorum:

Yorum Gönder


Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | ReviewSilo - Reviews for e-Shopping