Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yapışık ikizler

Hayır hayır, aklınıza ilk gelen doğru değil; kesinlikle hormon kullanmadım. Bitkilerimi KüçükBahçem'de tamamen doğal, organik olarak yetiştirmeye çalışıyorum. Fakat arada bir de olsa böyle ikizi az gelişmiş ürünler ortaya çıkabiliyor. Hemen genetiği bozuk ya da hormonla şekli şemali bozulmuş anlamı çıkartılmamalı.

Siyam ikizi biberim


ve domatesim.


Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.0 yorum:

Yorum Gönder


Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | ReviewSilo - Reviews for e-Shopping