Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Küçükbahçem'den 2013'de ilk ürünler

Küçükbahçe'mde 2013 sezonunu 15 Mayıs'da açmıştık. Geçen süre zarfında diktiğim fideler biraz büyüdü, şöyle ki:

Bahçenin genel durumu
Yine bağladım fuarlardan aldığım rengarenk yaka kartı fularlarını ve bahçem yine çingene çadırına döndü.
Fotoğrafın sol üst köşesinde görünen şişe sinek yakalamak için bir tuzak. Yapımını şurada anlattım. TIKLAYINIZ


İlk biberler
 Yukarıdaki fotoğraftakiler biberlerim aşağıdakiler pembe domateslerin ilk ürünleri. Ben daha fazla pembe domates diktiğimi sanıyordum ama sanırım yine bir karışıklık oldu, çünkü sandığımdan daha fazla çeri domatesi varken daha az pembe domates görünüyor bahçede. Aynı durum Jalepeno biberlerim için de geçerli. Halbuki ben bu sene bol acılı jalepeno yetiştirip bol bol turşusunu yapacaktım.
İlk domatesler

Geride bıraktığımız 3 yılda, kopardığım her bir biberi, domatesi, salatalığı, patlıcanı türüne göre ayrı ayrı tartmıştım istatistik çıkartmak için. Bu sene tartmayacağım, tartınca bereketi kaçıyor :) Koparıp koparıp yiyeceğim.

12.07.13 @ Eskişehir
Esen kalın..
0 yorum:

Yorum Gönder


Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | ReviewSilo - Reviews for e-Shopping